Partikül Filtresi ( DPF ) & KATALİZÖR Çözüm Merkezi

Hakkımızda - Biz Kimiz?

Volkan Egzoz Hakkımızda

FİRMAMIZ HAKKINDA

1982 Yılından bugüne BURSA' da faaliyetlerini sürdüren VOLKAN EGZOZ sektöründe kalite ve yatırımlarıyla adından söz ettirmiştir.

İlk yıllarında egzoz imalatı ve orjinal egzoz değişimleri ile otomotiv yedek parça sekörüne yön veren firmalar arasında yerini almıştır .

Sektördeki gelişmeleri yakından takip eden , teknolojik alt yapısıyla güçlenen VOLKAN EGZOZ BURSA' da Merkezi Küçük Sanayide Şubesi İnönü Caddesinde olmak üzere hizmetlerine devam etmektedir.

VOLKAN EGZOZ sektöründe birçok yenilik kazandırmak ve öncü konumdaki hizmet sunduğu tüm firmalar ile orta ve uzun vadeli, kazan kazan ilişkisine dayalı işbirlikleri kurmaktır.

Volkan Egzoz Hakkımızda

VOLKAN EGZOZ' un faaliyet gösterdiği Orjinal Egzoz , Spor Egzoz Uygulamaları , Partikül Filitresi Değişimi , Revizyonu , Temizliği ve Katalizör Değişimi , Revizyonu, Temizliği alanlarında tercih edilme sebebi girişimci , güvenilir tedarikçi ve yenilikçi hizmetlerinin yanında tecrübeli insan kaynağı ve gelişmiş teknolojik altyapı ile hizmet verdiği şirketlerin ve bireysel müşterilerinin ihtiyaç duyduğu tüm operasyonel , uygulama ve proje işlerini aynı çatı altında gerçekleştirmektedir. Doğacak olan sinerjiden faydalanarak, en verimli ve en kaliteli çözümleri sunması müşteri memnuniyetini esas alarak rekabetçi koşullarda piyasa arzını karşılamaktadır.

Yurt içinde imal ettiğimiz ürünlerimize gösterilen ilgi bizlere ileri dönük çalışmalarımızda güvenç kaynağı olacaktır. Destek ve güveninizin devamı dileğiyle,

Saygılarımızla